X

Kontaktujte nás

Zavolajte nám alebo napíšte email. Radi odpovieme.

Veronika Márová
špecialista na reality Poslať email +421 948 777 230
Na kohútke - BS real estate a.s.

Výnimočný projekt s výnimočnými možnosťami

Apartmánový komplex Na Kohútke vzniká na Donovaloch, vyhľadávanom rekreačnom stredisku s celoročným využitím. Toto štýlové a živé horské stredisko poskytuje priestor pre relax, ale aj športové a spoločenské vyžitie.

Projekt Na Kohútke svojou príťažlivou architektúrou veľmi prirodzene zapadá do existujúceho prostredia. Do posledných detailov premyslené dispozičné riešenie, kvalita použitých materiálov, nadštandardné vybavenie spolu so službami ponúkajú svojim budúcim majiteľom maximálny komfort. Excelentná poloha projektu priamo v centre Vám umožní spoznávať život strediska z blízka.

Komplex pozostáva z piatich dvojdomov a jedného apartmánového domu s 3 apartmánmi. Architektúra kombinuje tradičné i súčasné prvky - šikmá strecha, použitie dreva ako dominantného materiálu, veľkorysé okenné otvory a sklenenými zábradliami ohradené terasy. Môžeme v nej objaviť náznaky originálnych dreveníc s presklenými verandami, ktoré sú pre toto územie typické. Dvojdomy Na Kohútke svojou podobou zodpovedajú dnešnému vkusu a nárokom, rovnako ako aj ich dispozičné riešenie.

Skúsenosti s témou štýlového ubytovania v horskom prostredí už architekti projektu majú. Do portfólia autorov z ateliéru … patria zariadenia ako Hrebienok Resort v Starom Smokovci i zaujímavá prestavba budovy pošty na luxusný Hotel Pošta v Jasnej

V prevažne štvorizbových apartmánoch nájdete všetko, čo si dnešná moderná doba vyžaduje. Na zapustenom podlaží je vyčlenený priestor pre parkovanie a súkromné wellness, ktoré celému konceptu dodáva určitý luxusný nádych. Denná časť je navrhnutá ako otvorený komunikačno- spoločenský priestor s krbom, stvorený pre rodinný relax, ale aj na stretnutia s priateľmi. Hlavná spálňa situovaná na najvyššom poschodí sa môže pochváliť vlastným šatníkom, vlastným krbom a kúpelňou s nádherným výhľadom. Navyše, k dispozícií budete mať tiež servis. Pred vaším príchodom môže byť apartmán nachystaný, na mieste na vás bude čakať očistený chodník a v krbe narúbané drevo.

Aktuálne máte šancu nechať si pôdorys apartmánu upraviť podľa svojich požiadaviek.

Projekt Na Kohútke je situovaný v kľudnej centrálnej časti obce, ďalej od hlavnej cesty, avšak v pohodlnej pešej dostupnosti k reštauráciám a ďalším atrakciám. Vzhľadom na prirodzené danosti pozemku vám pobyt v komplexe dopraje pekné výhľady na okolitú krajinu a lyžiarske stredisko …

Ponuku apartmánov nájdete priamo na
interaktívnej vizualizácii
Nadštandardný servisPonúkame komplexný balíček starostlivosti, bezstarostnú prevádzku bez problémov s údržbou, pravidelné sluźby ako aj jednorázové služby.

  • Údržba a servis interiér/exteriér
  • Upratovací servis
  • Celoročné kosenie a zimné údržba
  • Poskytovanie 24h havarijnej služby
  • Zabezpečovanie palivového dreva
  • iné...

Kontakt

Prosím nechajte nám svoj kontakt spolu s otázkou a radi Vás budeme kontaktovať.